Bahçeşehir Ev Eşyası Depolama

Bahçeşehir ev eşyası depolama alanlarımız size ait odalarda tam profesyonel olarak hizmetinizdedir. Eşyalarınızın taşınma ve depolanma sürecinde bütün sorumluluğunu alıyoruz. Depolama alanlarımız son derece temiz ve eşya depolama için özel olarak inşa edilmiştir. depolarımızı istediğiniz zaman gelip görebilirsiniz ve istediğiniz zaman da eşyalarınızı koyabilirsiniz. Eşyaların taşınması ve depolanması profesyonellik ve aynı zamanda kurumsallık gerektirir. Bu iki hizmeti de tam kadrolu olarak veriyoruz. Eşyaların taşınması ve depolanması işini çok uzun zamandır yapan firmamız her iki konuda da çok kaliteli iş ve işçilik çıkarmaktadır.

Eşya Depolama Sigortası

Depolanan eşyaların tamamı sigortalıyoruz. Depolardayken eşyaların başına gelebilecek bütün hasarlardan firmamız sorumludur. Sigortalı olarak hem taşıma hem de depolama hizmeti veriyoruz. Eşyalarınızı değerinde sigortalıyoruz. Sigorta bilgisi ve değerini size verdiğimiz sözleşmeye dahil ederek veriyoruz. Sigorta eşyalar depoda kaldığı sürece devam eder. Eşyalar depodan çıktığı zaman depo sigortası biter. Aynı zamanda nakliyat sigortası da taşımacılık işi bitirdikten sonra ve eşyalar teslim edildikten sonra biter. Sigorta bedelini firma eksperimiz yetkisini kullanarak keşif esnasında belirleyebilmektedir.

Bahçeşehir Ofis Depolama

Bahçeşehir ev ofis taşıma hizmetlerinin yanı sıra depolama hizmetleri sunan firmamız sizlere en modern depolama çözümleri ile eşyalarınızı güvenle depoluyoruz.  Behçeşehir depolama ihtiyaçlarınız için tek yapmanız gerek firmamız ile iletişime geçerek eşyalarınızın durumunu ve depolanacak süreyi bildirmeniz kafi yada firmamızdan ücretsiz bir expertiz talebinden bulunarak eşyalarınızı evinizde görülüp ondan sonra taşınmasını sağlayabilirsiniz.


Bahçeşehir ev eşyası depolama
 konusunda firmamız gerek tüm tecrübe ve deneyime sahip bir firmadır eşyalarınızı bize teslim etiğiniz gibi istediğiniz zaman aralığı ile gelip tekrar firmamız aracılığı ile yeni evinize aldığımız gibi yerleştirip teslim ediyoruz, bu taşıma ve depolama süreci komple sigortalı ve firmamızın garantisi altındadır. Biz eşyalarınızı ardan kaç yıl geçse bile aynı teslim ettiğiniz gibi tek bir toz bile konmadan ala bilirsiniz. Bahçeşehir evden eve nakliyat yanı sıra ev eşyası depolama hizmetleri ve ofis taşıma için firmamız sizler bir telefon kadar yakın hemen arayın aradığınız hizmete ulaşın.