Bahçeşehir Ofis Taşıma ile iş yerinizi taşıyor ve yeni adresinizde kuruyoruz. Ücretsiz keşif ve fiyatlandırma hizmetimiz sayesinde ofis taşıma işiniz için net bir ön çalışma çıkarıyoruz. Bunun sonucunda iş yerinizin ne kadar ücrete taşınacağı ve ne zaman teslim edileceği sorularının net cevap veriyoruz. Aynı zamanda ofisinizin taşınması için net bir fiyatlandırma yapıyoruz. Firmamız çalışanlarının içerisinde sizlere teknik destek sunabilecek çeşitli alanlarında destek sunabiliyoruz.

Kurumsal Ofis Taşıma

Taşınmak denildiğinde ilk akla gelen ev taşınması olsa da, taşınmanın farklı farklı çeşitleri olabilir. Bu çeşitlerden bir tanesi de ofis taşınmasıdır. İnsanlar bazen ellerinde olmayan sebeplerle çalıştıkları ofislerden taşınmak zorunda kalabilirler. Bunun başlıca nedenleri arasında tutulan dükkanın ya da ofisin işlek bir yerde olmaması, özetle ofis sahibinin beklediği kadar iyi gelir elde edememesidir. Kimisi sırf bu neden için yaşadığı yer civarında günlerde başka bir ofis beğenirler, kimileri ise milyarlar harcadıkları ofis eşyalarını yerinden taşımayı göze alamayarak aynı şekilde işlerine devam ederler.

Bahçeşehir evden eve nakliyat Ofisini taşımaya karar verenler genellikle ofis eşyalarının ne şekilde taşınacağı konusunda tereddüt yaşarlar. Çünkü bir ofis taşıması, ev taşımasına hiç benzememektedir. Taşınacak olan ofis eşyalarının aynı gün içerisinde yeni ofise taşınması büyük önem arz etmektedir. Hem terk edilen dükkana ekstra para ödememek için, hem de yeni dükkana yerleşerek işlerin kaldığı yerden bir an önce devam edebilmesi için kısa süre içerisinde taşınma işleminin bitmesi gerekmektedir.

Sigortalı Ofis Taşıma

İstanbul’un yeni yerleşim bölgelerinden olan Bahçeşehir semtini ele alacak olursak, Bahçeşehir ofis taşıma hizmeti sunan firmalar genellikle yakın bölgelere gün içinde taşınma işlemini gerçekleştirmektedirler. Çünkü Bahçeşehir ofis taşıma imkanı oldukça kolay ve taşıyıcı firmalar için rahattır. İstanbul’un trafiğinden ve gürültüsünden uzak olan bu bölgemiz için nakliyat firmaları çok fahiş ücretler de talep etmezler. Ancak bir de bunu İstanbul’un en düğüm semtlerinden biri olan Şirinevler için düşünürseniz durumun tam tersine döndüğünü göreceksiniz. Şirinevler semtinde bir yerden başka bir yere ofis taşımak için istenen ücretler, Bahçeşehir ofis taşıma işlemi için istenen ücretlerin bazen iki katından bile fazla olabilmektedir. Bu yüzden ofis taşımaya verilecek ücreti etkileyen faktörlerden önemli bir tanesi ofisin bulunduğu semttir.